Trzecia edycja konkursu Animator Roku

Trzecia edycja konkursu Animator Roku

Uczestniczyłeś w zeszłym roku w ciekawych zajęciach, zostałeś pozytywnie zakręcony, zainspirowany do własnych poszukiwań? Zgłoś prowadzącą lub prowadzącego zajęcia
do konkursu Animator Roku!
Jesteś rodzicem/nauczycielem i Twoje dziecko/klasa uczestniczyło w zeszłym roku w ciekawych zajęciach (np. w warsztatach teatralnych lub plastycznych, kursie tańca,
interdyscyplinarnym projekcie edukacyjnym…), o których z radością opowiadało? Zgłoś prowadzącego/ą zajęcia do konkursu Animator Roku!
Korzystasz z oferty instytucji, w której jest wspaniała atmosfera, kreatywni pracownicy i wysoki poziom zajęć? Zgłoś ją do konkursu Animator Roku!

Nagroda Animator Roku to wyróżnienie dla najlepszych krakowskich edukatorów i animatorów kultury oraz dla podmiotów szczególnie aktywnych w działaniach na rzecz animacji i edukacji kulturowej. Celem konkursu jest docenienie pracy tych, których uważamy za najlepszych przewodników po świecie kultury. Nagroda stanowi także formę upowszechniania wiedzy o efektach ich działań, a także promocję najatrakcyjniejszych, nowoczesnych form pracy w zakresie animacji i edukacji kulturowej.

WNIOSKI
Wnioski można składać do dnia 14 kwietnia 2024 roku w dwóch kategoriach: osoba fizyczna oraz podmiot.

NAGRODY
Łączna pula środków dla laureatów nagrodzonych w kategorii „osoba fizyczna” to 30 000 złotych brutto, zaś nagroda dla podmiotów działających w sferze kultury to 20 000 złotych brutto.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: krakow.pl.