25/01/2017

Sztuka na widelcu

Sztuka na widelcu

Specjalna propozycja przygotowana przez Scenę NCK i Marchewkę Bistro. Idealny wieczór w weekend? Oczywiście kolacja i sztuka! W doborowym towarzystwie.

„Sztuka na widelcu” to połączenie spotkania z kulturą na Scenie NCK, z wyjątkową kolacją w wieczornej, restauracyjnej odsłonie Marchewki Bistro.

Najbliższe miesiące na Scenie NCK to między innymi spektakle komediowe Teatru Kamienica i Teatru MY Berg&Marcinkowski („Kochanie na kredyt”, „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”), niestandardowe koncerty (NOSOWSKA, Kortez, uwielbiana przez publiczność Celińska) czy wywołujące śmiech do łez spotkania z kabaretem Smile, Arturem Andrusem i kabaretami Hrabi i Jurki. Po spotkaniu z kulturą zapraszamy na poziom -1 do Marchewki Bistro, na kolację w blasku świec.

Trzydaniowa kolacja to potrawy przygotowane z naturalnych, najwyższej jakości produktów, którym towarzyszyć będzie lampka lokalnego wina. Wśród pierwszych propozycji menu znajdują się między innymi krem z jarmużu z mleczkiem kokosowym, filet z pstrąga czy trójkolorowa lasagna, a na słodko – mus z jabłek i domowy sernik. Wszystko to w cenie 60 zł od osoby.

„Sztuka na widelcu” to niepowtarzalna okazja obcowania ze strawą duchową – dzięki propozycjom Sceny NCK, a zarazem możliwość prawdziwej uczty kulinarnej – w Marchewce Bistro.

Zapraszamy na kulturalno-pyszny wieczór do Nowohuckiego Centrum Kultury!

 

Kolacja – rezerwacja stolików:
Marchewka Bistro
telefon: 664 067 824
e-mail: maria.gorzkowska@fpds.pl

Scena NCK – rezerwacja biletów:
Biuro Organizacji Widowni NCK
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl