15.03.2017

Spotkanie z Maurycym Polaskim – „Obudź. Wszystkim Nieodwracalnie Zakochanym”

Spotkanie z Maurycym Polaskim – „Obudź. Wszystkim Nieodwracalnie Zakochanym”

Wydawnictwo Skrzat wspólnie z Nowohuckim Centrum Kultury zapraszają na spotkanie promocyjne płyty Maurycego Polaskiego, gwiazdy Kabaretu pod Wyrwigroszem. Krążek „Obudź. Wszystkim Nieodwracalnie Zakochanym” jest muzycznym debiutem artysty.

Trzynaście melodyjnych utworów dedykowanych jest tym, którzy kochają – od niedawna, na zawsze, czule i do szaleństwa. Teksty autorstwa krakowskiego aktora w lekki i przyjemny sposób wprowadzają słuchacza w klimat magicznego miasta w hejnałem w tle i świata znanego tylko nieodwracalnie zakochanym.

O szukaniu inspiracji, tworzeniu i pracy nad płytą artysta opowie 15 marca w Nowohuckim Centrum Kultury, a także wykona kilka wybranych utworów.

Maurycy Polaski jest znany również jako autor książek dla dzieci: „Żabki i żabki, czyli słowne pułapki”, „Wierszyki na giętkie języki” i „Corrida językowa, czyli 10 byków głównych”. Wszystkie opublikowane zostały nakładem Wydawnictwa Skrzat. Podczas spotkania goście będą mogli zakupić debiutancką płytę oraz wspomniane tytuły.

Środa, 15.03.2017, sala kameralna
godz. 17:00

Bilet - 5 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl