28/09/2017

Sezon na ogórki #16

 

Sezon na ogórki #16

NCK News:

Jak dowiedzieliśmy się z wiarygodnych źródeł jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi Przyślunider w wersji mobilnej. W wypełnionej po brzegi publicznością łódzkiej Atlas Arenie zaprezentowano nowy model urządzenia, które dwa lata temu podbiło rynki całej Europy. Przyślunider 2.0 został stworzony przez ten sam zespół konstruktorów, który opracował jego poprzednią, stacjonarną wersję. Zmiany widać gołym okiem – do tej pory, by móc cieszyć się mechanizmem, trzeba było mieć duży pokój, teraz wystarczy średniej wielkości plecak z mocnym stelażem i można z Przyśluniderem ruszać w miasto.

„On jest nie tylko mniejszy i ładniejszy. Jest po prostu lepszy” –  dr Łukasz Nowaczyk, szef zespołu konstruktorów, zachwalał nowy produkt na konferencji prasowej. „Uwzględniliśmy sugestie użytkowników i wyposażyliśmy urządzenie w teleskopową prowadnicę oraz elektroniczny suwak korekcyjny”.

Wersja mobilna urządzenia dostępna będzie w trzech kolorach, a za niewielką dopłatą może być wyposażone w dodatkową funkcją uruchamianą specjalnym przyciskiem zamontowanym w dolnej części pokrywy.

Ze względu na hasło planowanej kampanii reklamowej – Przyślunider – weź go na spacer z psem – każdy nabywca urządzenia dostanie w prezencie smycz.

 

Autorem cyklu Sezon na ogórki jest:

Krzysztof Niedźwiedzki
Wieloletni pracownik NCK. A w wolnych chwilach autor i reżyser spektakli teatralnych, oraz książek dla dzieci w każdym wieku. Właściciel jamnika. Marzenie – własny jacht.