24/07/2017

Sezon na ogórki #6

Sezon na ogórki #6

Sezon urlopowy w pełni i turystów na Placu Centralnym mnóstwo. Postanowiliśmy kilkoro z nich zapytać, co sądzą o Nowohuckim Centrum Kultury. Oto niektóre odpowiedzi.
David Beckham: Mogę powiedzieć tylko tyle, że w przyszłym tygodniu zrobię sobie nowy tatuaż na plecach – I love NCK, oczywiście razem z logo.
Michaił Barysznikow: Nigdy nie zapomnę, że tańczyć zaczynałem w Małych Hamernikach. Gdyby nie ten zespół, a wcześniej Teatrzyk Muzyczny Kamyczek pewnie moje losy potoczyłyby się zupełnie inaczej.
Stephen Hawking: Nie ma wątpliwości, że teorie inflacji kosmologicznej, entropii natury, macierzy gęstości, tuneli czasoprzestrzennych i splątania kwantowego dotyczą przede wszystkim NCK.
Leonardo Di Caprio: Słyszałem, że ktoś postanowił przerobić Nowohuckie Centrum Kultury na scenariusz filmowy. Bardzo chciałbym w takim filmie zagrać.
James Cameron: Scenariusz jest już gotowy, a teraz przebudowujemy wnętrze NCK na potrzeby zdjęć do drugiej części Titanica.
Kate Winslet: To byłaby wielka strata dla kultury, gdyby NCK zderzyło się z górą lodową i zatonęło. Nie zgadzam się.
Robert Kubica: Jechałem zbyt szybko żeby się dokładniej przyjrzeć, ale od tych którzy jechali wolniej słyszałem, że budynek jest imponujący.
Witalij Kliczko: Przeglądnąłem listę pracowników NCK i wybrałem spośród nich kilku sparingpartnerów. Łatwo nie będzie.
Elżbieta II: Słyszałam że poszukujecie lektorów języka angielskiego. Chyba się zdecyduję.
Donald Trump: Nie pytajcie o to co NCK może zrobić dla nas, pytajcie co my możemy zrobić dla NCK.
Robert Lewandowski: Zwykle w przerwie meczu wpadam do Marchewki Bistro. Dają tam nieźle jeść.
Krzysztof Cugowski: Utwór „Jest taki samotny dom” poświęciłam właśnie NCK.