02.10.2024

Salvador Sobral – koncert

Salvador Sobral – koncert

Przed Państwem niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jednego z najbardziej uzdolnionych artystów współczesnej sceny muzycznej. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i pięknych melodii, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Salvador Sobral to wybitny portugalski wokalista, który zdobył międzynarodową sławę po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku prezentując utwór „Amar pelos dois“. Jego muzyka to wyjątkowe połączenie jazzu, bossa novy i fado, które w połączeniu z jego głębokim, emocjonalnym głosem tworzą niezapomniane wrażenia. Sobral ceniony jest również za swoją autentyczność i charyzmę, które eksponuje szczególnie na scenie. Swoją muzyką rozpieszcza słuchaczy na całym świecie.

wystąpią:
Salvador Sobral – wokal, fortepian
Katerina L’Dokova – fortepian
André Rosina – kontrabas
Eva Fernandez – saksofon
Joel Silva – perkusja
André Santos – gitara

 

Trasa Koncertowa w Polsce

Artysta odwiedzi cztery miasta, gdzie zaprezentuje swoje najpiękniejsze utwory, również te z najnowszego albumu „TIMBRE”.

Kraków – 2 października 2024, Nowohuckie Centrum Kultury

Poznań – 3 października 2024, Blue Note

Gdańsk – 4 października 2024, aMuz

Warszawa – 5 października 2024, Nowa Miodowa, Sala Koncertowa ZPSM nr 1

 

Nowy album „TIMBRE“

TIMBRE jest długo oczekiwanym powrotem Sobrala. Czwarty album studyjny portugalskiego muzyka zawiera 11 nowych, oryginalnych utworów, z czego 10 zostało napisanych we współpracy z Leo Aldreyem, również odpowiedzialnym za produkcję albumu.

„al llegar” – stworzony w duecie z Jorge Drexlerem, wydany 14 kwietnia – to pierwszy singiel z nowego albumu, który ukazał się 29 września 2023 roku.

 

Organizator wydarzenia – Zenith Music LTD

Środa, 02.10.2024, Scena NCK
godz. 19:00

Informacje:

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.