10.09.2022

„Nieostatnie pożegnanie” – spotkanie autorskie z Soymel

„Nieostatnie pożegnanie” – spotkanie autorskie z Soymel

Autorka powieści pisała od zawsze, ale niekoniecznie kończyła zaczęte historie. Brakowało jej też odwagi, by pokazać światu swoją twórczość. Gdy kilka miesięcy temu jej konto na Instagramie i TikToku „wybuchło” za sprawą viralowego filmiku, uznała to za znak od wszechświata i dopisała do niego dalszą historię. „Nieostatnie pożegnanie” jest więc absolutnie wyjątkowym debiutem literackim, który rozśmiesza do łez i zaskakuje konstrukcją narracyjną.

 

„Nieostatnie pożegnanie”
Oliwia ma 25 lat, stabilną pracę i z grubsza poukładane życie, które niefortunny wypadek wywraca do góry nogami. Wraz z przyjaciółką próbuje powrócić na dobre tory. Jak poradzi sobie z przeciwnościami losu? Kto poda jej pomocną dłoń, a kto podłoży kłody pod nogi? Dowiesz się czytając powieść!

Melka Kowal-Głuc – znana jako s0ymel lub Kierowniczka Egzotyczna – instagramerka, tiktokerka, a od niedawna także pisarka. Ma 28 lat, trójkę dzieci i ogromny apetyt na życie, które stara się przejść z uśmiechem i dużym dystansem. W swoich mediach społecznościowych dzieli się codziennością, nie raz zaskakując talentem komediowym.

Sobota, 10.09.2022, sala kameralna 203
godz. 19:00

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL