08/06/2020

Nie ma nudy w… domu! #56

Nie ma nudy w… domu! #56

Jeśli możecie sobie obecnie pozwolić na luksus niewychodzenia z domu, bardzo się cieszymy i spieszymy z prawdziwie kulturalną pomocą, jeśli dopadłaby Was nuda!

Zobaczcie nasz WYREMONTOWANY parking!

Po kilku miesiącach prac – MAMY TO!
Parking, na który zapraszamy na czas spektakli, koncertów, warsztatów, albo tylko na kwadrans – żeby na zasadzie kiss & ride, za darmo, „podrzucić” uczestnika na zajęcia. Nowy parking w NCK to:

204 miejsca postojowe, a dokładnie:
– 179 miejsc dla samochodów osobowych;
– 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych;
– 9 miejsc postojowych dla busów;
– 7 miejsc postojowych dla autobusów;
– 1 miejsce dla dostaw.

„kiss & ride” – dodatkowo parking został wyposażony w dwa miejsca, z których mogą korzystać autobusy lub samochody osobowe np. rodziców przywożących dzieci na zajęcia.

Jeden wjazd, dwa wyjazdy – na parking można wjechać tylko i wyłącznie od strony al. Jana Pawła II, natomiast wyjechać można zarówno na al. Jana Pawła II, jak również w kierunku ul. Tomickiego.

Trzy kasy – w celu usprawnienia wyjazdu zamontowane są aż 3 kasy biletowe (2 na wejściu na parking od strony NCK, 1 pośrodku parkingu). System parkingowy wyposażony jest w sieć kamer odczytujących tablice rejestracyjne pojazdu, dzięki której nie ma konieczności skanowania biletu podczas wyjazdu z parkingu (po opłaceniu parkowania w kasie system automatycznie otworzy szlaban, gdy wykryje numer rejestracyjny pojazdu).

Zobacz parking z lotu ptaka <kliknij>

CENNIK PARKINGU
Każda rozpoczęta godzina (60 minut) postoju – 4 zł
Abonament miesięczny – 160 zł
Abonament tygodniowy – 90 zł
Czas darmowego postoju po pobraniu biletu parkingowego (kiss and ride) – 15 minut