21.03.2016

Naturalne preparaty stosowane w schorzeniach narządu ruchu

Naturalne preparaty stosowane w schorzeniach narządu ruchu

Terapie naturalne  w schorzeniach narządu ruchu stanowią  skuteczną pomoc w leczeniu zachowawczym i często są alternatywą dla leczenia inwazyjnego. Zauważono, że  preparaty pochodzenia naturalnego dostarczają organizmowi wiele cennych enzymów, naturalnych witamin oraz koniecznych do jego prawidłowego funkcjonowania makro i mikropierwiastków. W wielu przypadkach zwłaszcza w schorzeniach przewlekłych zaleca się stosowanie ziół jako leków zasadniczych, nie wywołujących skutków ubocznych, działających w sposób zgodny z prawami biologicznymi


prof.dr nauk farm. i med. Wiktor Stelmach = Specjalista ziołolecznictwa – fizjoterapii

Wiktor Stelmach

Jest autorem licznych opracowań nowoczesnych technologii w zakresie produkcji i kontroli jakości leków, a także autorem kilku oryginalnych receptur leków ziołowych, które zostały nagrodzone za ich skuteczność terapeutyczną. Udziela się także jako lekarz, specjalizuje się w geriatrii.
Wieloletni nauczyciel i wykładowca, prowadzi wykłady oraz współpracuje z jednostkami o profilu farmaceutyczno-medycznym jako specjalista-konsultant. Wybitny specjalista w zakresie roślin leczniczych Ameryki Południowej i Azji.
Dla Grupy Herbaria prowadzi szkolenia oraz uczestniczy w zjazdach zielarskich dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest członkiem Zarządu Sekcji Fitoterapii  Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

 

Poniedziałek, 21.03.2016, sala kameralna
godz. 18:00

Informacje:

Dział Oświatowy, pok. 201b
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: OSWIATOWA@NCK.KRAKOW.PL