29/09/2016

Nabór do Obsługi Widowni!

Nabór do Obsługi Widowni!

Praca w handlu, gastronomii, call center – to najpopularniejsze sposoby na „dorobienie sobie” w czasie studiów, ale czy… najlepsze? Warto zastanowić się nad wartością dodaną – atmosferą, zespołem, złożonością zadań, a przede wszystkim czy praca jest w ogóle interesująca. Zgodnie z naszym hasłem „Nie ma nudy w Nowej Hucie” proponujemy studentom ciekawą pracę w dynamicznym środowisku kulturalno-artystycznym!

Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczyna nabór studentów do zespołu Obsługi Widowni – jeśli jesteś osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi i energiczną koniecznie aplikuj! Jakie zadania na Ciebie czekają? Obsługa Widowni to osoby, które pomagają podczas naszych spektakli i wydarzeń specjalnych, tworzą punkt informacyjny, wykonują drobne zadania organizacyjne, a przede wszystkim – zarażają uśmiechem!

Zgrany zespół Obsługi Widowni pracuje zarówno podczas spektakli teatralnych i koncertów (mając możliwość obcowania z gwiazdami największego formatu – w tym roku to między innymi Daria Widawska, Anna Mucha, Lesław Żurek, Michał Bajor, Stanisława Celińska!) jak i podczas wernisaży, dni otwartych i imprez wewnętrznych. Bardzo wyjątkowym wydarzeniem, o randze krajowej, będzie otwarcie Galerii Zdzisława Beksińskiego w Krakowie już w październiku!

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV na adres: daniel.kazala@nck.krakow.pl. Wszystkim Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

NABÓR ZAKOŃCZONY – dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!