06.09.2020

Mistrzostwa Krakowa w Scrabble 2020

Mistrzostwa Krakowa w Scrabble 2020

Scrabble to najpopularniejsza na świecie gra słowna, polegająca na układaniu wyrazów z dolosowanych liter o odpowiedniej wartości punktowej. Oprócz elementów rywalizacyjnych i wykorzystania umiejętności logicznego myślenia, ta intelektualna rozrywka popularyzuje piękno i poprawne używanie języka polskiego. W dniach 5-6 września pasjonaci najpopularniejszej gry słownej na świecie zasiądą do plansz, aby kolejny raz wyłonić zwycięzcę Krakowa!

Na Mistrzostwa zjadą zawodnicy z całego kraju, gdyż jest to jedno z najbardziej lubianych miast na scrabblowej mapie Polski. W tym roku turniej został objęty patronatem Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta, Stanisława Moryca.

Impreza odbędzie się tradycyjnie w Nowohuckim Centrum Kultury. Rozpoczęcie planowane jest na sobotę 5 września, godz. 11:00, a rozgrywki trwać będą do ok. godziny 18:30. W niedzielę 6 września od 9:30 zawody będą kontynuowane, a godzinie o 15:30 odbędzie się oficjalne  zamknięcie mistrzostw, wręczenie pucharów oraz rozdanie nagród dla najlepszych  zawodników.

Gorąco zachęcamy wszystkich amatorów zabawy słowami do wzięcia udziału w Mistrzostwach Krakowa w Scrabble! Wstęp ma każdy, kto zapisze się na zawody drogą internetową lub na miejscu u sędziego. Wszelkich wytyczne sanitarne będą ściśle przestrzegane, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa grającym. Więcej szczegółów na stronie www.pfs.org.pl.

 

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COVID-19 <kliknij>
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Wejście na wydarzenie, możliwe jest po złożeniu oświadczenia o tym, że ten według swojej najlepszej wiedzy, nie jest się osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wraz z oświadczeniem uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnianych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, pod rygorem odmowy wpuszczenia. Formularze oświadczenia dostępne są w zakładce DO POBRANIA oraz u pracowników obsługi widowni, którym należy wydać wypełnione i podpisane oświadczenie.
Oświadczenie o stanie zdrowia <kliknij>

Sobota, 05.09.2020, NCK
godz. 11:00 - 18:30

Niedziela, 06.09.2020, NCK
godz. 09:30 - 15:30