14.10.2016

Michał Bajor „Moja miłość”

Michał Bajor „Moja miłość”

„Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora , a także  19-ta CD pod tym samym tytułem .To również trzecie z rzędu (po „Od Piaf do Garou” i „ Moje podróże”), spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim. Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. Wystarczy wymienić min. takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”,  „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”. Śpiewane do dzisiaj przez  wybitne piosenkarki i piosenkarzy, wybrane przez artystę z setek utworów, które mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień. Wieczór bardzo melodyjny, z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach. 

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia.

 

 

Piątek, 14.10.2016, Scena NCK
godz. 19:00

bilety: 80/70 zł

bilety i informacje:

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL