10/12/2016

Lodowisko już otwarte!

Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima… łagodna. Jak na razie… Ale warunki atmosferyczne wcale nas nie zniechęcają i już od 9 grudnia można oddać się zimowej frajdzie przed budynkiem Nowohuckiego Centrum Kultury!

Na łyżwiarzy małych i dużych czeka profesjonalnie przygotowane lodowisko plenerowe wraz z wypożyczalnią sprzętu – łyżew, kasków, a także… pingwinków! Uśmiechnięte zwierzaki będą w tym roku pomagać najmłodszym stawiać pierwsze kroki, a może raczej ślizgi, na tafli. Przy dźwiękach popularnych, zimowych piosenek można bawić się codziennie – od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-20.30, a w weekendy już od 9.00! Wejście na lodowisko kosztuje tylko 5 złotych, tak samo wypożyczenie każdego rodzaju sprzętu.

 

Lodowisko można również wynająć dla grupy zorganizowanej – ślizgawka może okazać się niezłą alternatywą dla tradycyjnej lekcji WF-u, spotkania urodzinowego czy też świetnym miejscem na  imprezę integracyjno-świąteczną.

Czekamy na najlepsze piruety, układy, a nawet… wywrotki! Zdjęcia i filmy z Waszej zimowej zabawy oznaczajcie #lodowiskoNCK, kto wie, może wśród jeżdżących są przyszłe gwiazdy jazdy figurowej czy też zawodowi panczeniści… Pierwsze ślizgi, toeloopy i rittbergery w nowym sezonie naszego lodowiska należą do uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 91.

Godziny ślizgawek, cennik, regulamin, a także informacje o rezerwacjach grupowych:
http://nck.krakow.pl/oferta/lodowisko/ <kliknij>