17.11.2023

liteARTura: „Bujda” – spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat

liteARTura: „Bujda” – spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat

SPOTKANIE ODWOŁANE – przepraszamy za niedogodności.

 

A ty co zrobisz, gdy na twoich oczach ktoś zginie?
Mimo upływu czasu Kalina wciąż nie otrząsnęła się po samobójstwie starszej siostry. Pewnego dnia nieoczekiwanie staje się świadkiem morderstwa. Z dachu bloku, w którym mieszka, zostaje zepchnięty mężczyzna. Na wycieraczce przed drzwiami swojego mieszkania nastolatka znajduje list nawiązujący do jej siostry.
Czy obie te śmierci są ze sobą powiązane?

Książka porusza takie tematy, jak: trauma, syndrom dorosłego dziecka alkoholika (DDA), załamanie nerwowe, gwałt, morderstwo, toksyczne relacje w rodzinie, samobójstwo.

 

Agnieszka Kulbat – piotrkowianka, pisarka i pasjonatka sportu, która mimo ukończenia Politechniki Warszawskiej postanowiła tworzyć powieści w gatunkach takich jak fantasy oraz thriller. Przez lata, z sukcesami na arenie europejskiej, trenowała Oyama Karate, przez co z przyjemnością w swoich książkach skupia się na scenach akcji, szczególną uwagę poświęcając walce wręcz. Urodzona w 1998 roku, ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w klasie fletu poprzecznego, którego nie zawaha się użyć na każdym, kto źle obchodzi się ze swoimi książkami.

Prowadzenie spotkania – Krzysztof Niedźwiedzki

Piątek, 17.11.2023, sala kameralna 203
godz. 13:00 - SPOTKANIE ODWOŁANE - przepraszamy za niedogodności.

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL