14.03.2023

liteARTura: O mądrej żabce – spotkanie z Ewą Rosolską

liteARTura: O mądrej żabce – spotkanie z Ewą Rosolską

Serdecznie zapraszamy dzieci do uczestnictwa w spotkaniu z pisarką Ewą Rosolską – autorką książki „O mądrej żabce, boćku Klekocie i upartej zimie” z serii „Bajeczki Babeczki”. Przeniesiemy się do bajkowej krainy, w której panuje ciągle zimowa aura, choć wiosna już ma ochotę nadejść… Chcą tego również bohaterowie opowieści i z mądrym uporem poszukują rozwiązania problemu, współpracują ze sobą, pomagają sobie nawzajem. Razem zmieniają świat na lepsze…

Po spotkaniu odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci nawiązujące do tematyki bajki. Będzie również możliwość zakupu dowolnej książki z serii „Bajeczki Babeczki” w promocyjnej cenie 20 zł. Dzieci będą mogły otrzymać dedykację od Autorki w swoich książkach, dostaną także jako upominek dyplomy uczestnictwa w warsztatach.

 

Ewa Rosolska – od kilku lat babcia Aleksandra, któremu zadedykowała serię „Bajeczki Babeczki”; autorka książek dla dzieci i młodzieży, doświadczony pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda i wieloletni dyrektor szkoły podstawowej.

Wtorek, 14.03.2023, sala kameralna 203
godz. 11:00

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL