08.02.2014

Koncert Zbigniewa Wodeckiego z zespołem

wodecki

8 lutego 2014 r. (sobota), godz. 1900
sala teatralna

Zbigniew Wodecki rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.

 

8 lutego 2014 r. (sobota), godz. 1900, sala teatralna

wodeckiZbigniew Stelmasiak – gitara
Mirosław Wiśniewski – bas
Jarosław Zawadzki – klawisze
Michał Bylica – trąbka
Paweł Twardoch – perkusja

Zbigniew Wodecki rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer.
Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje „Chałupy”, „Zacznij od Bacha”, „Izolda” czy „Pszczółka Maja”.
Sam o sobie mówi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa, a przecież ciągle nie zamknięta – w ubiegłym roku wydał kolejną płytę. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego „Droga do gwiazd”, oraz jednym
z jurorów polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

bilety w cenie 60 zł

fot. Adam Gryczyński

Invalid Displayed Gallery

Sobota, 08.02.2014