10.10.2018

Klub Super Mama – spotkanie: Wpływ muzyki na rozwój dziecka, metoda umuzykalniania prof. E. E. Gordona

Klub Super Mama – spotkanie: Wpływ muzyki na rozwój dziecka, metoda umuzykalniania prof. E. E. Gordona

Kolejne spotkanie w ramach Klubu Super Mama poprowadzi Maria Broniewska

Kiedy należy rozpocząć przygodę naszego z dziecka z muzyką? Czy jak już będzie na tyle duże, żeby utrzymać instrument w ręce? Czy wtedy kiedy już dorośnie do szkoły muzycznej? A może już w brzuchu mamy? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania. na temat o teorii uczenia się muzyki prof. E. E. Gordona.

Maria Broniewska – absolwentka Szkoły Muzycznej II Stopnia oraz Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej IGNATIANUM w Krakowie. Ukończyła Kurs Gordonowski pt.: „Improwizuję czyli audiuję dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka do lat 6”. Członek Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 10.10.2018, sala kameralna 203
godz. 11:00

Bilet - 1 zł

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl