22.01.2020

Klub Super Mama – spotkanie: Klucz do pełnej szacunku komunikacji z dzieckiem

Klub Super Mama – spotkanie: Klucz do pełnej szacunku komunikacji z dzieckiem

Wykład Joanny Wilk

Pragniesz aby twoje dziecko wyrosło na świadomego swojej wartości, szczęśliwego, samodzielnego człowieka? Zastanawiasz się czy pierwsze trzy lata życia to odpowiedni czas na budowanie w nim kompetencji życiowych, które będą dla niego wsparciem w późniejszym życiu? Podczas wykładu poznasz podstawowe założenia i techniki wychowawcze Pozytywnej Dyscypliny, metody wychowawczej opartej na szacunku wobec rodzica, dziecka i wymogów sytuacji. Pozwolą Ci one już od pierwszych dni życia twojego malucha kształtować w nim ważne umiejętności życiowe, a Ciebie czynić spełnionym rodzicem.

 

Joanna Wilk – certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, a prywatnie mama dwóch małych urwisów (4-letniego Michała i 2-letniego Kuby)

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 22.01.2020, sala 009
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL