12.01.2020

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WIATR W ŻAGLE!

Celem FINAŁU jest pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 

 

SZTAB
W Nowohuckim Centrum Kultury będzie działał sztab wolontariuszy z Katarzyną Walaszczyk – kierowniczką sztabu oraz Jurkiem Kujawskim „Szpinakiem” – patronem wydarzenia na czele.

Zgłoszenia wolontariuszy (do 30 listopada 2019 r.) oraz wszystkie ważne informacje:
na stronie na FB: Sztab WOŚP Kraków-Nowa Huta <kliknij>
mejlowo: NCKWOSP@O2.PL
telefonicznie: 606 248 296

 

KIERMASZ

To miejsce, w którym harcerze, nowohuckie szkoły oraz osoby prywatne mogą organizować stoiska, z których całkowity dochód zostaje przekazany na rzecz WOŚP. To tutaj w zamian za finansowe wsparcie można zdobyć unikalne przedmioty z kolekcji od naszych sponsorów i darczyńców, pyszne ciasta oraz własnoręcznie przygotowane przedmioty.

 

KONCERT

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy także na uroczysty koncert z udziałem grup i zespołów artystycznych NCK. Bilet wstępu w postaci datku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Liczymy, że będą Państwo z nami 12 stycznia i wspólnymi siłami wesprzemy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagrajmy razem!

Niedziela, 12.01.2020, NCK
godz. 13:00 - 16:00 - kiermasz
godz. 16:00 - 18:00 - koncert

Wstęp na koncert - datek do puszki!