21.11.2018

Klub Super Mama – spotkanie: Chusta i nosidło. Moda czy wygoda?

Klub Super Mama – spotkanie: Chusta i nosidło. Moda czy wygoda?

Kolejne spotkanie w ramach Klubu Super Mama poprowadzi Katarzyna Piekarczyk

Chcesz się dowiedzieć jak zdrowo i bezpiecznie nosić dziecko? Opowiemy o rozwoju kręgosłupa dziecka w pierwszym roku życia oraz o tym jak prawidłowo układać noworodka w chuście a siadającego malucha w nosidle. Porozmawiamy o tym dlaczego warto nosić dzieci, kiedy zacząć i jakie wiązanie i chustę wybrać. Zaprezentuję wybrane wiązania i odpowiem na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące noszenia. Na spotkaniu będzie można zobaczyć różne chusty i nosidła.

Zapraszamy mamy spodziewające się dziecka oraz mamy z maluszkami.

Podczas spotkania nie uczymy wiązać. Pogadanka ma charakter informacyjny a jej celem jest promowanie idei rodzicielstwa bliskości oraz propagowanie prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach.

Katarzyna Piekarczyk – Doradca Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich ClauWi. Z wykształcenia pedagog z zamiłowania animator i instruktor zajęć dla dzieci. Prywatnie mama dwójki dzieci – noszonych w chustach. Współzałożycielka krakowskiej Famigi.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 21.11.2018, sala kameralna 203
godz. 11:00

Bilet - 1 zł

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: EDUKACJA@NCK.KRAKOW.PL