21.02.2018

Klub Super Mama – wykład: „ Intuicja rodziców czy wiedza specjalistów – czym się kierować w wychowaniu dzieci?”

Klub Super Mama – wykład: „ Intuicja rodziców  czy wiedza specjalistów – czym się kierować w wychowaniu dzieci?”

 

Kolejny wykład w ramach Klubu Super Mama poprowadzi psycholog Maria Apanasowicz.

Celem wykładu jest przybliżenie tendencji określających współczesne modele wychowania i wskazanie kryterium wyboru tego, co w nich najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Spotkanie będzie okazją do refleksji, czy intuicja rodzicielska jest czymś tajemnym, czy może zwykłym powtórzeniem dawnych zachowań rodziców wobec nas samych. Podejmie też próbę określenia, co jest wiedzą specjalistyczną a co współczesną modą dyktującą sposoby wychowywania dzieci i czym się kierować w tworzeniu własnego stylu rodzicielskiego. Intuicja czy rzetelna wiedza

 

Na wykład zapraszamy wraz z dziećmi.

 

Maria Apanasowicz – psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krakowie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Angażuje się w działalność rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców w ramach spotkań „Szkoły dla Rodziców” oraz prowadząc wykłady w instytucjach pozaszkolnych realizujących pracę dydaktyczno-kulturalną dla dzieci i dorosłych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 21.02.2018, sala kameralna 203
godz. 10:30

Bilet - 1 zł

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl