17.11.2023

Klub Super Mama – spotkanie: Bajkoterapia dla maluszka

Klub Super Mama – spotkanie: Bajkoterapia dla maluszka

spotkanie poprowadzi Anna Krauzowicz

Spotkanie łączące w sobie elementy wykładu dla rodziców (zarówno oczekujących potomstwa, jak tych z małymi dziećmi) oraz warsztatów z książką w roli głównej dla dzieci od urodzenia do 3 r. ż. Wydarzenie odpowiadające między innymi na pytania: kiedy rozpocząć przygodę z książką? Jak zainteresować nią dziecko? Od czego zacząć, czyli propozycje książek na dobry początek (uczestnicy będą mieli możliwość przeglądnięcia wymienianych książek). Warsztaty zobrazują, jak w praktyczny sposób, skupić uwagę maluchów na książce.

Anna Krauzowicz – z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Doświadczenie pracy z małymi dziećmi zdobywa pracując w klubach rodziców, żłobkach i przedszkolach. Ukończyła kursy: integracji sensorycznej, terapii ręki, logorytmiki, senosplastyki, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn, Biblioterapii, kurs pomelody, kurs animatora czasu wolnego. Swoje kwalifikacje i umiejętności na bieżąco podnosi uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach, konferencjach i kursach związanych z rozwojem małych dzieci.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się w rodzicielstwie. Zapraszamy rodziców i opiekunów na spotkania warsztatowe i wykłady, których celem jest wspomaganie rozwoju dziecka, zrozumienie jego potrzeb, budowanie mocnych i zdrowych więzi emocjonalnych oraz wzmacnianie kompetencji wychowawczych.
Więcej informacji o Klubie <kliknij>

Piątek, 17.11.2023, sala kameralna 203
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL