21.04.2021

Klub Super Mama – spotkanie online: Zarządzanie czasem – jak dobrze zorganizować swój dzień w towarzystwie malucha

Klub Super Mama – spotkanie online: Zarządzanie czasem – jak dobrze zorganizować swój dzień w towarzystwie malucha

Wykład online Żanety Lipiec-Goj

Jesteś w ciągłym biegu? Nie nadążasz za swoimi myślami, dziećmi i drugą połówką? Rzeczy do zrobienia piętrzą się, tworząc górę nie do zdobycia? Ciężko Ci złapać oddech i pragniesz to wszystko jakoś ogarnąć? A może ogarniasz, tylko jakoś tak średnio wychodzi?

Spokojnie! Nie ma idealnych rodziców, tylko dobrze zagospodarowany czas. Bycie rodzicem zobowiązuje do braku perfekcji, dlatego dobrze jest nauczyć się elastyczności i korzystania z tego, co mamy do dyspozycji.

Podczas spotkania otrzymasz rozwiązania, które pomogą Ci w organizacji czasu, tak byś została rodzicem, który ma czas. Zdobędziesz wskazówki, które wspomogą Cię zarządzać czasem swojej rodziny po swojemu.

 

Żaneta Lipiec-Goj – certyfikowany coach oraz entuzjastka Porozumienia bez Przemocy. Ukończyła Szkołę Trenerów, a także Szkołę Facylitatorów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 3,5 roku aktywnie wspiera mamy i kobiety w obszarze rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty oraz coachingi w oparciu o komunikację empatyczną. Wspomaga w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji prywatnych, jak i zawodowych. Inspiruje do bycia w zgodzie ze sobą, przytulania emocji i potrzeb. Niedawno utworzyła miejsce w sieci dla kobiet, którego intencją jest ich wsparcie, wymiana doświadczeń i rozwój. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 4,5 letniego Staszka.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 21.04.2021, Facebook NCK
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL