03.02.2021

Klub Super Mama – spotkanie online: POZYTYWNA DYSCYPLINA – Dlaczego dzieci nie słuchają i jak reagować na dziecięce „nie”

Klub Super Mama – spotkanie online: POZYTYWNA DYSCYPLINA – Dlaczego dzieci nie słuchają i jak reagować na dziecięce „nie”

Wykład online Joanny Wilk

Jako rodzice często zadajemy sobie pytanie, co możemy zrobić, aby nasze dzieci nas słuchały i dlaczego tak często tego nie robią? Podczas wykładu postaram się odpowiedzieć na oba pytania oraz poddam pod osobistą refleksję kwestię tego czy rzeczywiście jest to powód do rodzicielskich zmartwień.

Wykład będzie też świetną okazją do przedstawienia kilku propozycji zachęcania dzieci do współpracy oraz dróg interpretowania i sposobów reagowania na dziecięce, tak bardzo stanowcze, „NIE”.

Wszystkie treści osadzone będą w duchu Pozytywnej Dyscypliny opartej na szacunku i miłości wobec dziecka i rodzica, poparte długoletnim doświadczeniem w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz osobistym doświadczeniem bycia mamą dwóch przedszkolaków.

 

Joanna Wilk – certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, z wykształcenia pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego, a prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasia i Kuby. Tworzy w sieci przestrzeń wsparcia rodzicielstwa w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Znajdziesz ją na Facebooku pod nazwą Rodzicielski Szlak – Joanna Wilk oraz w grupie Schronisko na Rodzicielskim Szlaku, gdzie w formie wpisów i organizowanych LIVEów towarzyszy rodzicom w duchu Pozytywnej Dyscypliny, w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 03.02.2021, Facebook NCK
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL