12.12.2016

Klub Przyjaciół Psychologii – O agresji trochę inaczej

Klub Przyjaciół Psychologii – O agresji trochę inaczej

Spotkanie z psychologiem i psychoterapeutą Magdaleną Sękowską.

Magdalena Sękowska – właściciel Grupy Doradczo – Szkoleniowej Transmisja, psycholog, psychoterapeuta, trener, konsultant zarządzania. Założycielka Polskiego  Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej afiliowanego przy Europejskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej. Vice-Prezydent Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej od 2010 roku.

Współautorka książki „Analiza Transakcyjna w zarządzaniu”. W swojej pracy wykorzystuje koncepcję Analizy Transakcyjnej, podejście systemowe i narracyjne. Pracuje z zarządami i managerami, wspomaga organizacje we wzmacnianiu kompetencji relacyjnych oraz przywódczych, specjalizuje się w przeprowadzaniu diagnozy kultury organizacyjnej, w prowadzeniu konsultacji w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.

Poza pracą w obszarze biznesu od 30 lat prowadzi Gabinet Psychoterapeutyczny i pracuje w kontakcie indywidualnym, z parami i rodzinami. Popularyzuje wiedzę psychologiczną prowadząc wykłady otwarte w głównych Ośrodkach Kultury w Krakowie NCK i Dworek Białoprądnicki.

Poniedziałek, 12.12.2016, sala kameralna
godz. 18:00

Wstęp wolny

Dział Oświatowy
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: oswiatowa@nck.krakow.pl