09.02.2024

Karnawałowa gala operetkowa

Karnawałowa gala operetkowa

koncert wiedeński – największe arie i duety operetkowe

Niezwykła muzyczna podróż. Okrążymy kulę ziemską w rytm znanych i lubianych utworów autorstwa Johanna Straussa oraz innych znakomitych kompozytorów. USA, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Austria, Węgry, Francja i Polska to tylko niektóre przystanki na mapie tej koncertowej trasy. Usłyszymy arie, duety operetkowe, walce i polki z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej wdówki”, „Hrabiny Maricy”, „Balu w Savoyu” „Barona Cygańskiego”, oraz hity musicali, „My fair lady”, „Deszczowa piosenka”, „Hello Dolly”. Koncert wiedeński to również ciekawe kreacje, piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa multimedialna oraz pokazy iluzjonistyczne.

 

Wystąpią:                                                         

Monika Biederman –Pers ( sopran) oraz Piotr Karzełek ( baryton) tworzący jedyny w swoim rodzaju duet wokalno-taneczny DUO PERFORMANCE. Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych. Z niespotykaną muzykalnością, wdziękiem i urokiem potrafią zaczarować publiczność, a dzielenie się swoimi talentami daje im niezwykłą radość i satysfakcję.

Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Stworzyła blisko sto ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków. Tym razem w roli konferansjerki, która nie tylko w wytworny sposób poprowadzi całość koncertu, ale podzieli się także z Publicznością anegdotami i piosenkami.

Orkiestra Krakowskiej Młodej Filharmonii pod batutą Tomasza Chmiela

Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy Zdroju, pod opieką choreografki i instruktorki tańca Małgorzaty Malczak

Piątek, 09.02.2024, Scena NCK
godz. 16:00
godz. 19:00

Bilet - 95 / 75 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.