27.01.2019

Kabaret SMILE – „To się nadaje do kabaretu”

Kabaret SMILE – „To się nadaje do kabaretu”

Uwielbiany przez publiczność Kabaret znów pojawi się na Scenie Nowohuckiego Centrum Kultury!

 

„To się nadaje do kabaretu”

Skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Pojawią się oczywiście Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu! Cały, to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl!

 

 

Kabaret SMILE wywodzący się z Lublina tworzą Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile – nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

Niedziela, 27.01.2019, Scena NCK
godz. 17:00

Bilet - 80 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl