04.10.2021

Kabaret Paranienormalni – nowy program „Bez znieczulenia”

Kabaret Paranienormalni – nowy program „Bez znieczulenia”

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą  Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? 

Obraca wszystko w żart! 

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. 

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna  jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu  nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

To prawie dwie godziny wyśmienitej  zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

 

 

 

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COV-2.
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Poniedziałek, 04.10.2021, Scena NCK
godz. 19:00

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL