15.10.2017

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny – program kabaretowy

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny – program kabaretowy

W październikowy wieczór na Scenie NCK spotkają się niemowa i grający muzykę klasyczną. I to oni rozbawią widzów do łez. Gwarantujemy. Publiczność przyjmie swoistą rolę chóru, śmiejącego się i chichoczącego.

Grupa MoCarta – określana mianem „kabaretowego boysbandu smyczkowego” to wybitnie zdolni muzycy z ogromnym poczuciem humoru. Ich skecze polegają głównie na zabawie wszelkiego rodzaju muzyką. Wymagają od widza znajomości podstawowych melodii jak „Gdy strumyk płynie z wolna” czy najpopularniejszego utworu „Ich Troje”. Przychodzi im to łatwo, jakby naturalnie, co sprawia, że przyjemnie się patrzy na ich występ. Zabawni i błyskotliwi, na ich występach nikt się nie nudzi.

Ireneusz Krosny – jeden z trzech artystów z Polski, który otrzymał w swoim czasie prestiżową nagrodę krytyki w Chicago – The critic’s Choice. To nagroda dla teatrów. Bo Krosny jest teatrem. A na dodatek jego sztuka jest zrozumiała dla każdej publiczności, bez względu na wiek, zainteresowania, język a nawet kulturę i to bez tłumacza. Mim, który stworzył swoją własną oryginalną technikę pantomimy, w której aktor nie gra w sposób symboliczny, ale bezpośredni przez co staje się bliższy widzowi, któremu łatwiej podążać za treścią spektaklu.

Niedziela, 15.10.2017, Scena NCK
godz. 19:00

Bilet - 80 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl