07.08.2022

GAGA PEOPLE / GAGA DANCERS – warsztaty tańca współczesnego

GAGA PEOPLE / GAGA DANCERS – warsztaty tańca współczesnego

wydarzenie w ramach Krakowskiego Festiwalu Tańca

Gaga jest językiem ruchowym opracowanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company. Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc.

Zajęcia Gaga People są otwarte dla osób powyżej 18. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego (czyli dla wszystkich chętnych, początkujących, starszych, młodszych itd.), natomiast zajęcia Gaga Dancers kierowane są do tancerzy na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, powyżej 18 roku życia.

Regulamin:
REGULAMIN_Gaga_KFT2022Pobierz

 

Prowadząca:
Natalia Iwaniec
– absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec).

Prowadziła zajęcia na licznych festiwalach tanecznych w Polsce i za granicą, uczyła m.in. w Rambert School of Ballet and Contemporary Dance (zarówno w szkole, jak i profesjonalnym zespole), Trinity Laban Conservatory of Music and Dance, Central Europe Dance Company w Budapeszcie.

Uczestniczyła w prestiżowym projekcie-warsztacie dla tancerzy u choreografki Yasmeen Goddder (Tel Aviv). Stworzyła choreografie do wielu spektakli min. dla Teatru im. Williama Horzycy w Toruniu, Teatru Migro i Capelli Cracoviencis w Krakowie.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

 

Sobota, 06.08.2022, NCK
godz. 10:00 - 11:00 - Gaga People
godz. 11:15 - 12:30 - Gaga Dancers

Niedziela, 07.08.2022, NCK
godz. 10:00 - 11:00 - Gaga People
godz. 11:15 - 12:30 - Gaga Dancers

Koszt 1 lekcji - 45 zł

Informacje i zapisy: