07.12.2021

„Elfy Trzy” – spektakle mikołajowe

„Elfy Trzy” – spektakle mikołajowe

Teatr Kultureska

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaje się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

„Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, prezentujący historię trzech elfów, pełną dobrego humoru, zwrotów akcji i treści wychowawczych. Z pewnością oczaruje młodego widza znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami potrafią rozbawić do łez. Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! Przedstawienie ma charakter musicalowy – pełne jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. W spektaklu pojawi się wyczekiwany Święty Mikołaj, który pokaże dzieciom, że warto uczyć się na własnych błędach i wyciągać ze swojego zachowania właściwe wnioski. A na koniec rozda, zakupione przez opiekunów, prezenty.

 

Wydarzenie adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).
Jest to także doskonała rozrywka rodzinna – świetnie będą się bawić również dorośli.

Czas trwania spektaklu: 60 minut + rozdawanie prezentów

 

 

 

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COV-2.
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Okazując – przed wejściem na wydarzenie – aktualny certyfikat COVID lub wypełniając oświadczenie widza NCK sprawiasz, że kultura jest dostępna dla większej liczby osób. Dziękujemy!

Poniedziałek, 06.12.2021, Scena NCK
godz. 09:00
godz. 11:30
godz. 13:45 - bilety normalne i grupowe
godz. 17:00 - tylko bilety normalne

Wtorek, 07.12.2021, Scena NCK
godz. 09:00
godz. 11:30

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL