Dojazd do NCK w dniu 4 lipca
Informujemy o zmianie organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona w dniu 04.07.2015 r. (tj. sobota). W związku z powyższym ruch pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Boruty-Spiechowicza, a Placem Centralnym (tymczasowy przejazd przez torowisko) odbywać się będzie dwukierunkowo po jezdni północnej. Powyższa zmiana obowiązywać będzie od godziny 6.00 do 14.00. Niezwłocznie po zakończeniu robót zostanie przywrócony docelowy ruch samochodowy na obu jezdniach.
- 25/02/2014
- Czytaj więcej +



















