29.05.2016

Alternatywny Festiwal

Alternatywny Festiwal – zdrowie- rozwój- wiedza

Druga edycja Alternatywnego Festiwalu odbędzie się w NCK w dniach 28-29 maja. Układanie programu wchodzi właśnie w finalny etap. Już niebawem na stronie www.alternatywnyfestiwal.pl opublikujemy co, gdzie i kiedy. Ale już teraz możemy zapewnić, że zapowiada się wiele niecodziennych atrakcji, tematów dziwnych i treści niespodziewanych.

Zeszłoroczny Festiwal cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przez dwa dni odbyło się ponad dwadzieścia wykładów, dwanaście warsztatów i koncert na kosmiczny Hang, czakralne misy kryształowe i inne magiczne instrumenty. Odwiedziło nas blisko tysiąc osób spragnionych alternatywnej wiedzy na temat swojego życia, zdrowia, szczęścia i świata. Zeszłoroczne doświadczenie i sugestie uczestników Festiwalu sprawiły, że nowy program będzie chyba jeszcze ciekawszy. Zapraszamy na wykłady dotyczące terapii kambo, tajemnic Sumeru, zjawisk dotyczących śmierci, klawiterapii, hirudoterapii, telepatii, feng shui, tajemnic firm farmaceutycznych. Odbędą się warsztaty masażu ajurwedyjskiego, dwupunktu, rysowania Mandali, improwizacji tanecznej, rebirthingu. A dodatkowo proponujemy muzyczną kąpiel w dźwiękach, hipnozę i katharsis.

Będziemy gościć m.in. Renę Marciniak-Kosmowska, Jerzego Vetulaniego, Włodzimierza Zybertala,  Ferdynanda Barbasiewicza, Siergieja Litwinowa, Janusza Zagórskiego Ryszada Gąsierkiewicza, Ryszarda Grzebyka

Zapowiada się naprawdę bardzo alternatywny weekend.  

Sobota, 28.05.2016

Niedziela, 29.05.2016