09.02.2018

34. PAKA – Ćwierćfinały

34. PAKA – Ćwierćfinały

Już po raz 34 odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Ćwierćfinały Przeglądu Kabaretów PAKA! Jest to drugi etap Konkursu, do którego zgłaszają się początkujące grupy kabaretowe.

Spośród wielu zgłoszeń Komisja Kwalifikacyjna wybrała najlepsze. Natomiast podczas Ćwierćfinałów Jury w składzie: Dyrektor Festiwalu, Komisarz Konkursu oraz zaproszony artysta kabaretowy – Alan Pakosz wybierze kolejnych szczęśliwców, dając im szansę na zaprezentowanie się w dalszych etapach Konkursu.

I Ty możesz zostać jurorem, który swoją opinię wyrazi w oklaskach mniejszych bądź większych czy owacjach na stojąco. Chcesz zobaczyć młode i nieznane kabarety debiutujące na scenie? Przyjdź i przekonaj się sam, jak wiele pomysłów i interpretacji rzeczywistości tkwi w młodych twórcach.

[Aktualizacja – 12.02.2018 r.]

Wraz z ostatkami karnawałowymi skończyły się również Ćwierćfinały 34. Edycji Przeglądu Kabaretów PAKA. Stowarzyszenia PAKA miało to szczęście, że zorganizowało, aż trzy bale, gdzie wspólnie z widzami mogło świętować ten czas. Dwa odbyły się w Warszawie, w Centrum Promocji Kultury Praga – Południe, a ostatni w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury. Śmiechom nie było końca! Ogromne podziękowania płyną pod adresem wszystkich współorganizatorów, sponsorów, patronów medialnych, a przede wszystkim występujących ARTYSTÓW. To był piękny karnawał! Do dalszego etapu Przeglądu – Półfinałów, które odbędą się w dniach 10.03-11.03.2018 r. w Bytomskim Centrum Kultury przeszli następujący uczestnicy: Klub Szyderców Bis, Kwiatkowski I Bank, Kabaret Kałasznikof, Zespół Inżynieria Środowiska, Paulina Potocka, Grzegorz Dolniak, Monika Nowogrodzka, Kabaret FiFa RaFa, Magda Kubicka. Ponadto na mocy Regulaminu, jako Laureatów z poprzednich 2 lat dopuszczono do Półfinałów 34. PAKI: Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Szymona Łątkowskiego.

Piątek, 09.02.2018, sala kameralna 203
godz. 18:00

Bilet - 20 zł

Informacje, bilety:

www.paka.pl/bilety/