21.01.2018

Stanisława Celińska – Atramentowo –Świąteczna

Stanisława Celińska – Atramentowo –Świąteczna

Na ten niezwykły świąteczno – nastrojowy koncert złożą się wybrane utwory z trzech płyt artystki, która rozumie o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem, wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

 

„Atramentowa…”

Album zawiera utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

 „Atramentowa… Suplement”

To dziewięć premierowych nagrań. Są one jednocześnie dopełnieniem ostatniej – od września 2015 roku – już platynowej płyty „Atramentowa”. „Atramentowa, Suplement” zawiera niezwykle klimatyczne utwory jak zawsze zmysłowo zaśpiewane przez niepowtarzalną artystkę.

„Świątecznie…”

Płyta zawiera nie tylko tradycyjne kolędy, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu””, ale także piękną pastorałkę Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska” oraz dwie świąteczne piosenki. Twórcy utworów pozwolili sobie dodatkowo na odrobinę humoru, tak potrzebnego zarówno podczas świąt, jak i na co dzień.

Niedziela, 21.01.2018, Scena NCK
godz. 19:00

Bilet - 85 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl