10.03.2014

„Rozmowa z piramidami” – odwołane

piramidy

10 marca 2014 r. (poniedziałek), godz. 1100
sala teatralna

Pragniemy poinformować, że koncert „ROZMOWA Z PIRAMIDAMI” w wykonaniu Piotra Kajetana Matczuka z zespołem, został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Jednocześnie chcemy zapewnić, że odbędzie się on w innym terminie.

 

10 marca 2014 r. (poniedziałek) 2014 r., godz. 1100, sala teatralna

 

Pragniemy poinformować, że koncert „ROZMOWA Z PIRAMIDAMI” w wykonaniu Piotra Kajetana Matczuka z zespołem, został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.
Jednocześnie chcemy zapewnić, że odbędzie się on w innym terminie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni NCK,
tel. 12 644 24 81
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl 

 

Piotr Kajetan Matczuk z zespołem

Skład zespołu:
Piotr Augustynowicz – gitara elektryczna
Tomasz Nowik – gitara basowa
Tomasz Paszko – perkusja
Piotr Kajetan Matczuk – instrumenty klawiszowe, śpiew, kompozycje

 

Rozmowa z piramidami – to program muzyczny w nowoczesnych, jazzrockowych aranżacjach do tekstów polskich romantyków: Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida i Adama Asnyka. Premiera tego projektu odbyła się w marcu 2011 roku z transmisją live ze Studia Koncertowego im. Janusza Hajduna Polskiego Radia Gdańsk. W październiku 2012 ukazała się płyta zespołu wydana przez Agencję Artystyczną MTJ. Gościnnie na płycie zaśpiewał Mirosław Czyżykiewicz, znany i ceniony wykonawca piosenek.  

Koncerty projektu Rozmowa z piramidami charakteryzuje duża dawka charyzmy scenicznej i emocji. Zespół stanowią profesjonalni muzycy znani z różnych projektów artystycznych. wywodzący się z bardzo od siebie oddalonych korzeni muzycznych (jazz, rock, piosenka literacka). Skrzyżowanie tak odmiennych gatunków, pozwoliło na stworzenie niezwykle urozmaiconego materiału. Liderem, wokalistą i kompozytorem programu jest Piotr Kajetan Matczuk – muzyk, pianista, producent muzyczny, absolwent studium muzycznego w klasie fortepianu prof. Elżbiety Lickiewicz oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie doktorant w Instytucie Literatury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.
 

http://www.youtube.com/watch?v=crKUnxGrkqE
Testament mój. – sł. Juliusz Słowacki

http://www.youtube.com/watch?v=eKoPje12FLM
Jak dawniej oto stoję – sł. Słowacki

http://www.youtube.com/watch?v=LDSkyKPToTQ
Kiedy brali mnie do woja – Nohavica

http://www.youtube.com/watch?v=MKgFHfvR_6w
Romantyczność – sł. Adam Mickiewicz

 

Bilety: 12 zł

Informacje i zamówienia:
Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

piramidy

Poniedziałek, 10.03.2014