27.10.2017

Robert Kasprzycki i Goście – koncert jubileuszowy

Robert Kasprzycki i Goście – koncert jubileuszowy

z okazji 25 – lecia działalności scenicznej Artysty

Jubileusz będzie niepowtarzalnym wydarzeniem dla szerokiego grona słuchaczy Roberta Kasprzyckiego, jak i dla fanów piosenki poetyckiej i folkowej. Artysta zapowiada koncert wyjątkowy zarówno jeśli chodzi o zaproszonych gości, repertuar, jak i oprawę. Serdecznie zapraszamy!

Robert Kasprzycki zaprosił na ten wyjątkowy wieczór zarówno solistów, jak i zespoły  z którymi występował (m.in. znakomitą  formację  folkową Carrantuohill ), a także artystów, którym dostarczał repertuaru jako autor. Na scenie towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje. oraz znani wokaliści min. Marek Dyjak i Piotr Rogucki. Nie zabraknie tez niespodzianek!

 

Robert Kasprzycki  – związany z Krakowem znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Ma na koncie cztery studyjne albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Radiowej Trójki.

Grzegorz Turnau powiedział o nim: „w Krakowie z ludzi, którzy pojawili się już po moim debiucie na Festiwalu Piosenki Studenckiej, najciekawszą postacią, która zostawiła też chyba do tej pory największy dorobek, jest Robert Kasprzycki. Wymieniłbym go jako przykład człowieka, który próbuje różnych form i wychodzi do szerszej publiczności”.

 

Sprawdź najnowsze informacje i utwory:

www.kasprzycki.pl <kliknij>

http://www.youtube.com/RobertKasprzycki <kliknij>

https://www.facebook.com/RobertKasprzyckiBand <kliknij>

Piątek, 27.10.2017, Scena NCK
godz. 19:00

Bilet - 60 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl