14.11.2013

Miś Tymoteusz Rym Cim Ci

14 listopada 2013 r. (czwartek), godz. 1100
sala teatralna

Teatr Lalek RABCIO z Rabki-Zdroju. Miś Tymoteusz Rym Cim Ci mieszka sam ze swoim tatą. Nie ma się z kim bawić, chciałby mieć przyjaciela. Wysłany po zakupy do sklepu spotyka bezdomnego pieska, z którym zaprzyjaźnia się. Niestety tata nie akceptuje jego nowej przyjaźni. Piesek musi pozostać poza domem.

 

 

14 listopada 2013 r. (czwartek), godz. 1100, sala teatralna

Teatr Lalek RABCIO z Rabki-Zdroju

Miś Tymoteusz Rym Cim Ci mieszka sam ze swoim tatą. Nie ma się z kim bawić, chciałby mieć przyjaciela. Wysłany po zakupy do sklepu spotyka bezdomnego pieska, z którym zaprzyjaźnia się. Niestety tata nie akceptuje jego nowej przyjaźni. Piesek musi pozostać poza domem. Mały miś ze swoim tatą zostają okradzieni przez złodzieja – lisa, piesek odbiera lisowi łupy i tym sposobem zyskuje akceptację taty i może pozostać w rodzinie. Spektakl mówi o samotności, przyjaźni i możliwości wspólnego rozwiązywania problemów.
Niezwykle pomysłowe jest użycie w spektaklu pluszowych klocków do budowania wielofunkcyjnej scenografii. Wielkie, miękkie lalki na pewno pozwolą dzieciom identyfikować się z bohaterami, w szczególności z tytułowym bohaterem Misiem Tymoteuszem Rym Cim Ci.

Czas trwania: 1 godz.
Spektakl dla dzieci od 3 lat.

 

Bilety: 15 zł

Invalid Displayed Gallery

Czwartek, 14.11.2013