Kursy języków obcych – o nas

Kursy języków obcych – o nas

 

powrót

 

OFERUJEMY:

 • bezpłatne rozmowy kwalifikacyjne

 • dogodne godziny nauki

 • małe grupy

 • programy zajęć dostosowane do wieku uczestników

 • przyjazną atmosferę i bezstresową naukę

 • bezpłatne konsultacje w ramach kursu

 • bezpłatne konwersacje dla naszych kursantów

 • lekcje indywidualne

 • konkurencyjne ceny – raty 0%

 • podręczniki z rabatem

 • świadectwo ukończenia kursu

 

JĘZYKÓW OBCYCH UCZYMY JUŻ 30 LAT !

   Centrum Języków Obcych NCK istnieje od chwili otwarcia NCK w 1983 r. do dnia dzisiejszego. Prowadzimy kursy języków obcych zarówno ogólne, jak i specjalistyczne na wszystkich stopniach zaawansowania zdefiniowanych zgodnie z Common European Framework of Reference for Languages ( CEFR).

  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, a także w sobotnie przedpołudnia. Ponadto dla osób pracujących na zmiany oferujemy równoległe kursy języka angielskiego z możliwością uczęszczania na zajęcia przed południem lub późnym wieczorem.

  Osoby dorosłe kwalifikujemy na podstawie stopnia znajomości języka, określanego przez lektora na podstawie testu i krótkiej rozmowy. W przydziale dzieci i młodzieży do poszczególnych grup dodatkowo ogromne znaczenie ma kryterium wieku. Rozmowa kwalifikacyjna jest bezpłatna, przebiega w przyjaznej atmosferze i nie należy się do niej specjalnie przygotowywać.

Dla zapisujących się w trakcie trwania kursu pierwsza lekcja gratis.

  Chcąc zapewnić każdemu uczestnikowi możliwość aktywnego uczestniczenia w lekcji oraz maksimum
uwagi ze strony lektora z reguły tworzymy grupy sześcio- ośmioosobowe.

  Zajęcia rozpoczynają się w październiku i kończą na początku czerwca, z dwutygodniową przerwą na szkolne ferie zimowe. Kurs podzielony jest na dwa semestry (jeden semestr to połowa godzin przewidzianych dla danego kursu). Po ukończeniu każdego roku nauczania uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z osiągniętym poziomem znajomości języka (skala w oparciu o kryteria Rady Europy) oraz oceną.

 

OFERTA JĘZYKOWA

   Prowadzimy kursy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy maluchy już od 4 roku życia, dzieci i młodzież uczącą się, dorosłych oraz seniorów. Oprócz standardowych kursów, nasza oferta obejmuje również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury, kursy przygotowujące do egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS z języka angielskiego, DELF z języka francuskiego, ZD z języka niemieckiego, CELI z języka włoskiego oraz certyfikatu Instytutu im. A.Puszkina.

kursy ogólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

– kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych

– kursy przygotowujące do  matury

– kursy przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge   (FCE, CAE, CPE)

– kursy dla seniorów

– kursy dla wyjeżdżających za granicę

– kursy i szkolenia dla firm i instytucji

 
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli a o ich profesjonalizmie i zaangażowaniu świadczy stale powiększające się grono słuchaczy pomyślnie zdających międzynarodowe egzaminy takie jak: FCE, CAE, CPE, DELF, DALF, ZDAF, CELI oraz maturę.

   Ważną częścią działalności CJO jest indywidualne szkolenie językowe pracowników firm lub instytucji. Prowadziliśmy szkolenia m.in. dla Philip Morris, Carrefour, Elektromontażu, Ministerstwa Obrony Narodowej, Szpitala im. Rydygiera, Huty im. Sendzimira. Zapewniamy przestronne sale wyposażone w sprzęt audiowizualny, atrakcyjną cenę, bezpłatne konsultacje i testy kwalifikacyjne, przyjazną atmosferę, bezstresową naukę, dogodne godziny nauki oraz zapisy przez cały rok.

 

KONTAKT

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

Nowohuckie Centrum Kultury

al. Jana Pawła II 232, 31-913

KRAKÓW bud. A, pok. 121

tel. 12 644 02 66 wew. 40

e-mail: jezyki@nck.krakow.pl

Dział Artystyczny, pok. 113
telefon: 12 644 02 66 wew. 10
e-mail: artystyczny@nck.krakow.pl