Kursy języków obcych – lektorzy

Kursy języków obcych – lektorzy

powrót

 

Lektorzy Centrum Języków Obcych NCK

rok szkolny 2014/2015

JĘZYK ANGIELSKI

Marta Gibasabsolwentka filologii angielskiej UP w. Obecnie kontynuuje naukę na studiach podyplomowych na kierunku Business Studies in English w Warszawie. Zainteresowania: język angielski specjalistyczny, język francuski, wykorzystywanie nowoczesnych technologii w nauczaniu języków obcych, wyprawy rowerowe, jazda na nartach, Power Plate.

Klaudia Maczekabsolwentka filologii angielskiej UP. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Praca z najmłodszymi przynosi jej ogromną satysfakcję. Zainteresowania: literatura krajów anglojęzycznych, film i sztuka współczesna.

Karolina Pabis-Witkowskaabsolwentka filologii angielskiej UŚ oraz Oaklands College (Wielka Brytania). Absolwentka ratownictwa medycznego Akademii Swiętokrzyskiej. Zainteresowania: języki obce, ratownictwo medyczne, dziedzictwo Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, dekoracje wnętrz, muzyka.

Anna Widzińskaabsolwentka filologii angielskiej UJ.Od 5 lat dzieli się swoją pasją do języka angielskiego z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zainteresowania zawodowe: wykorzystywanie nowych technologii w nauczaniu języków obcych. Inne zainteresowania: literatura współczesna, seriale amerykańskie, rękodzielnictwo.

Radosław Zajdelabsolwent filologii angielskiej UJ. Uczestniczył w obozach kultury krajów anglojęzycznych we Francji, Hiszpanii i Anglii. Stypendysta programu ERASMUS. Doświadczenie w nauczaniu zdobywał pracując w szkole dwujęzycznej C.E.I.P. Francisco Badillo (Hiszpania). Zainteresowania: język i kultura Hiszpanii, muzyka współczesna, piłka siatkowa oraz windsurfing.

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Tylibaabsolwentka filologii germańskiej UJ.Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w różnych grupach wiekowych oraz wszystkich poziomach nauczania. Zainteresowania: kultura krajów niemieckiego obszaru językowego, psychologia.

Małgorzata Domańska

JĘZYK FRANCUSKI 

Karolina Czerska – absolwentka filologii romańskiej UJ, kończy studia doktoranckie na teatrologii UJ. Doświadczenie metodyczne zdobywała ucząc języka francuskiego w szkołach językowych i w szkołach średnich oraz na kursach i wymianach zagranicznych m.in. w Nicei, Vichy, Masseube, Saint-Michel-Mont-Mercure. Stara się jak najczęściej i przy różnych okazjach odwiedzać i zwiedzać Francję. Tłumaczy z francuskiego, pisze. Zainteresowania: podróże, sztuka współczesna, literatura francuska i belgijska.

Magdalena Mazur – absolwentka filologii romańskiej UP w Krakowie. Doświadczony metodyk, uczy języka francuskiego na różnych poziomach dostosowując metody pracy do zainteresowań kursantów.

JĘZYK HISZPAŃSKI

Aneta Lepuckaabsolwentka filologii hiszpańskiej UJ. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: podróże, kultura hiszpańska i latynoamerykańska oraz jezyk łaciński i kultura antyczna.

JĘZYK WŁOSKI

Katarzyna Burkiewicz – absolwentka filologii włoskiej UJ oraz Studium Pedagogicznego tej samej uczelni, po ukończeniu którego uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela. Znajomość języka włoskiego doskonaliła podczas stypendiów w Università per Stranieri Dante Alighieri we Włoszech. Ukończyła także studia podyplomowe na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ na kierunku nauczanie języka polskiego jako obcego. Tłumacz z języka włoskiego oraz pilot wycieczek do Włoch. Zainteresowania: współczesna literatura włoska , podróże., jest instruktorem narciarstwa PZN.

 

JĘZYK CHIŃSKI

Katarzyna Kuan-yu Li  李冠郁  (pochodzi z Tajwanu) absolwentka filologii rosyjskiej oraz studentka ostatniego roku  UJ Wydziału Zarządzania Kulturą. Jest tłumaczką oraz lektorką języka chińskiego. Zapewnia, że język chiński nie jest trudny. Zainteresowania: literatura i gotowanie.

JĘZYK JAPOŃSKI

Magdalena Bielińska – studentka ostatniego roku filologii japońskiej w Instytucie Orientalistyki UJ, stypendystka Monbukagakushō na Uniwersytecie Pedagogicznym w Kioto.Do nauki japońskiego zmotywowało ją zamiłowanie do japońskiej animacji. Zainteresowania: manga i anime, tłumaczenia, ciekawostki językowe, muzyka.

JĘZYK SZWEDZKI

Maja Pawlicka-Goryl

JĘZYK ROSYJSKI 

Informacje i zapisy:

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH
NCK, bud. A, pok. 121
tel. 12 644 02 66 wew. 40
e-mail: jezyki@nck.krakow.pl

 

Dział Artystyczny, pok. 113
telefon: 12 644 02 66 wew. 10
e-mail: artystyczny@nck.krakow.pl