16.09.2017

KOMBINAT KULTURY 2017

KOMBINAT KULTURY 2017 – dni otwarte NCK 16-17 września

KOMBINAT KULTURY to dwudniowe święto Nowohuckiego Centrum Kultury, które rozpoczyna nasz rok artystyczny. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach, zajęciach i warsztatach – wszystko bezpłatnie, by móc sprawdzić, które zajęcia wybrać w tym roku!

Nasze dni otwarte to feeria kolorów i działań artystycznych. Zobacz jakie nowości zaplanowaliśmy, podglądnij od kuchni nasz budynek i organizację. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek – na zajęciach tanecznych, artystycznych, rekreacyjnych, językowych i sportowych sił spróbować może każdy! Poza bogatą ofertą zajęć KOMBINAT KULTURY to także rozpoczęcie nowego sezonu na Scenie NCK oraz ponowne zaproszenie do naszych przestrzeni wystawienniczych. W dniach 16-17 września otworzymy nasze drzwi i pokażemy zmodernizowane wnętrze wszystkim tym, którzy chcą aktywnie i twórczo spędzać wolny czas, rozwijać talenty i pogłębiać wiedzę.

W programie, oprócz licznych lekcji pokazowych, zajęć i warsztatów:
– parada zespołów artystycznych działających w NCK (Plac Centralny i Aleja Róż),
– koncerty muzyki rozrywkowej,
– spotkania autorskie z pisarzami,
– gry i zabawy podwórkowe,
i wiele innych atrakcji.

Tegoroczna edycja KOMBINATU KULTURY, tradycyjnie już, wpisuje się w program corocznego wydarzenia ZAJRZYJ DO HUTY 2017 – imprezy organizowanej przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, mającej na celu zaproszenie mieszkańców do Krakowa do bliższego poznania naszej dzielnicy.

Udział we wszystkich zajęciach KOMBINATU jest bezpłatny!

 

Sobota, 16.09.2017, NCK
godz. 11:00 - 19:00

Niedziela, 17.09.2017, NCK
godz. 11:00 - 19:00

Wstęp wolny!

Nowohuckie Centrum Kultury
telefon: 12 644 02 66
e-mail: nck@nck.krakow.pl