24.04.2018

Klub Super Mama – warsztat: Masaż Shanatala dla kobiet w ciąży

Klub Super Mama – warsztat: Masaż Shanatala dla kobiet w ciąży

Kolejny warsztat w ramach Klubu Super Mama poprowadzi dyplomowany instruktor Shantala Baby Masagge oraz Shantala Body Touch – Karolina Sokołowska.

 

Masaż Shantala dla kobiet w ciąży jest odmianą masażu dla dorosłych Shantala Body Touch. Jest to masaż relaksacyjny i wyciszający, może być wykonywany zarówno w ubraniu jak i na gołe ciało, w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Masaż wprowadza ciężarną w stan głębokiego odprężenia, uspokaja, ułatwia zasypianie. Stymuluje wydzielanie endorfin, dzięki czemu pomaga radzić sobie z ciążowymi lękami i wahaniem nastroju. Polecany jest do wykonywania w domu przez bliską osobę, której daje poczucie sprawczości i satysfakcji płynącej z realnej pomocy przyszłej mamie.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Wtorek, 24.04.2018, sala 211
godz. 11:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl