09.12.2020

Klub Super Mama – webinar: Mama wraca do pracy w czasie pandemii 

Klub Super Mama – webinar: Mama wraca do pracy w czasie pandemii 

Wykład online – Facebook NCK

Wykład ma na celu przedstawienie instytucji prawnych związanych z rozpoczęciem lub kontynuacją kariery zawodowej kobiet po okresie związanym z ciążą i opieką nad dzieckiem. Omówione zostaną zagadnienia praw przysługującym mamom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, jak również sytuacja prawna osób pracujących w oparciu o umowy cywilnoprawne czy planujących założyć własną działalność gospodarczą. Analiza powyższych zagadnień zostanie przeprowadzona z uwzględnieniem zmian w przepisach, jakie zaszły z uwagi na stan pandemii. W czasie spotkania prowadząca udzieli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak również wskaże na odmienności zachodzące pomiędzy omawianymi instytucjami.

 

Aleksandra Kowalewska-Korta  – adwokat, specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i medycznym. Zwraca uwagę mam na przysługujące im prawa oraz uczy jak z nich korzystać. Na co dzień prowadzi własną Kancelarię Adwokacką.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 02.12.2020, Wykład online - Facebook NCK
godz. 10:00 - część I

Środa, 09.12.2020, Wykład online - Facebook NCK
godz. 10:00 - część II

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL