19.04.2018

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

koncert charytatywny

W charytatywnym koncercie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kayah w nowej odsłonie – z Orkiestrą Wieniawa – zespołem, który przełamuje wszelkie schematy i stereotypy przypisywane orkiestrom dętym, zachowując jednocześnie tradycyjny wizerunek.

Będzie można usłyszeć największe przeboje Kayah takie jak „Muszlo moja”, „Supermenka” czy „Testosteron” w nowych aranżacjach autorstwa Mariusza Dziubka oraz najnowszy singiel artystki. Ukłonem w stronę fanów jazzu jest funkowo-jazzowo-fusionowa aranżacja utworu-niespodzianki na orkiestrę oraz Bit Mad Project autorstwa Mateusza Honisza.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia Przyszłość, które zostało założone przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspiera działalność Centrum Autyzmu. W tym roku Stowarzyszenie rozpoczęło starania o zabezpieczenie przyszłości dla osób, które kończą szkołę, ponieważ otwarty rynek pracy często nie daje takich możliwości. Wszyscy będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomocy.

Czwartek, 19.04.2018, Scena NCK
godz. 18:00

Bilet - 80 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl