19.04.2018

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

koncert charytatywny

W charytatywnym koncercie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kayah w nowej odsłonie – z Orkiestrą Wieniawa – zespołem, który przełamuje wszelkie schematy i stereotypy przypisywane orkiestrom dętym, zachowując jednocześnie tradycyjny wizerunek.

Będzie można usłyszeć największe przeboje Kayah takie jak „Muszlo moja”, „Supermenka” czy „Testosteron” w nowych aranżacjach autorstwa Mariusza Dziubka oraz najnowsze utwory artystki. Ukłonem w stronę fanów jazzu jest funkowo-jazzowo-fusionowy aranżacja utworu-niespodzianki na orkiestrę autorstwa Bit Mad Project.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia Przyszłość, założonego przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspierającego działalność Centrum Autyzmu poprzez zakup niezbędnego  wyposażenia, finansowanie wycieczek i zajęć dodatkowych dla osób będących pod opieką Ośrodka.

Czwartek, 19.04.2018, Scena NCK
godz. 18:00

Bilet - 80 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl