02.04.2014

Bo to się zwykle tak zaczyna… czyli od piosenki do musicalu

2 kwietnia 2014 r. (środa), godz. 1900
sala teatralna

„Bo to się zwykle tak zaczyna…” to koncert, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Popularne piosenki, jak „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Nigdy więcej”, „Dumka na dwa serca” obok tak doskonale znanych tytułów musicalowych: „My fair Lady”, „Chicago”, „West Side Story”, „Mamma Mia”, „Upiór w operze” tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości. Udział gwiazd polskich teatrów muzycznych (m.in. Opera Wrocławska, Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Muzyczny w Lublinie), którzy występują z towarzyszeniem chóru i orkiestry gwarantuje znakomitą zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

 

2 kwietnia 2014 r. (środa), godz. 1900, sala teatralna

 

„Bo to się zwykle tak zaczyna…” to koncert, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Popularne piosenki, jak „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Nigdy więcej”, „Dumka na dwa serca” obok tak doskonale znanych tytułów musicalowych: „My fair Lady”, „Chicago”, „West Side Story”, „Mamma Mia”, „Upiór w operze” tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości toczącą się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet w więzieniu.
Udział gwiazd polskich teatrów muzycznych (m.in. Opera Wrocławska, Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Muzyczny w Lublinie), którzy występują z towarzyszeniem chóru i orkiestry gwarantuje znakomitą zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

Znakomitej muzyce towarzyszy oryginalna oprawa sceniczna, którą stanowią nie tylko elementy wystroju, lecz również pieczołowicie wkomponowane fragmenty filmów i animacje.
Zapraszamy do spędzenia niezwykłego muzycznego wieczoru, wysłuchania najpiękniejszych melodii, które zna cały świat.
 

Informacje i zamówienia:
Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

bilety: 60 zł

Invalid Displayed Gallery

Środa, 02.04.2014