26.05.2018

Alternatywny Festiwal 2018

Alternatywny Festiwal 2018

Ciekawi Cię świat wiedzy alternatywnej? Jak w Matrixie szukasz odpowiedzi na pytania o sens istnienia, po co i skąd przychodzimy, do czego dążymy, a tu i teraz chcesz być szczęśliwy, żyć zdrowo i być w harmonii ze światem? Alternatywny Festiwali to właśnie to miejsce i ten czas, gdzie zagadnienia dotyczące ciała,  umysłu i duszy spotykają się w jednym, holistycznym wydarzeniu.

W ostatni weekend maja, w Nowohuckim Centrum Kultury, odbędzie się już czwarta edycja Alternatywnego Festiwalu. Poprzednie wydarzenia tego cyklu pokazały, jak wielu ludzi interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości. W tym roku Festiwal nie tylko przeniesie uczestników w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów poznawczych, lecz również dostarczy szerokiej i sprawdzonej wiedzy na temat zdrowia i rozwoju osobowości.

Dwa festiwalowe dni to czas pełen inspiracji, pozytywnej energii oraz wyzwalania wewnętrznej mocy, które razem pozwolą przywrócić harmonię ciału, spokój ducha oraz odkryć i wzmocnić wewnętrzny potencjał każdego człowieka. W dniach 26-27 maja uczestnicy będą mogli zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą życia człowieka we współczesnym świecie, relacji międzyludzkich, procesów energetycznych.

W atmosferze tych przenikających się obszarów odbędzie się kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, targi oraz wyjątkowy koncert. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dać sobie szansę i możliwość by wyczarować swój własny, niepowtarzalny świat oraz by aktywnie tworzyć swoje życie wypełniając je treścią przynoszącą satysfakcję.

Patronat nad Alternatywnym Festiwalem objęli m.in.: Wydawnictwo 4 Wymiar, Niezależna Telewizja NTV.

 

Sobota, 26.05.2018, NCK

Niedziela, 27.05.2018, NCK

35 zł - bilet na jeden dzień wykładów
60 zł - bilet na dwa dni wykładów
60 zł - pojedyncze warsztaty
Targi - wstęp wolny

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl