21.09.2019

Wielki Test Wiedzy o Nowej Hucie

Wielki Test Wiedzy o Nowej Hucie

Kochasz Nową Hutę, znasz historię tej wyjątkowej dzielnicy Krakowa i śledzisz aktualne wydarzenia? Zapraszamy do udziału w pierwszym Wielkim Teście Wiedzy o Nowej Hucie! Pula nagród w konkursie – 6 tys. złotych!

Wydarzenie odbędzie się 21 września o godzinie 11.00 w sali teatralnej w Nowohuckim Centrum Kultury i będzie towarzyszyć dniu otwartemu NCK. Kombinat Kultury to doroczna impreza organizowana u progu każdego nowego sezonu kulturalnego. Dzięki udziałowi w spotkaniach, warsztatach i zajęciach można będzie z bliska przyjrzeć się nowohuckiemu pomysłowi na kulturę, sztukę, sport i rekreację.

 

Sprawdź, jak dobrze znasz Nową Hutę!

Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin dotyczących Nowej Huty: historii, współczesności, architektury, sportu, kultury. Do ułożenia pytań zaprosiliśmy naszą dziennikarkę Renatę Radłowską – mieszkankę Nowej Huty, od lat zakochaną w swojej dzielnicy. Uczestnicy będą mieli godzinę na napisanie testu.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze przybycie. Zapraszamy do zabawy i rejestracji:
www.bilety.cojestgrane24.pl/wielki_test_wiedzy_o_nowej_hucie <kliknij>

 

Dla zwycięzców przewidzieliśmy cenne nagrody – za zajęcie pierwszego miejsca nagroda pieniężna w wysokości 3 tysięcy złotych. Łączna pula nagród w naszym konkursie to 6000 zł! Ponadto każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

 

REGULAMIN – Wielki Test Wiedzy o Nowej Hucie <kliknij>

 

ORGANIZATOR:
Gazeta Wyborcza

WSPÓŁORGANIZATOR:
Miasto Kraków

PARTNERZY:
Centrum Serenada
Nowohuckie Centrum Kultury

Sobota, 21.09.2019, sala teatralna
godz. 11:00