07.02.2015

Warsztaty stylizacji fryzur

stylizacja fryzur

7 lutego 2015 r. (sobota), godz. 1600-2000
sala 204

Planujesz stylizacyjne zmiany? Szukasz inspiracji? Zapraszamy na pierwsze spotkanie fryzjerskie, dzięki któremu dowiecie się jaki kształt fryzury pasuje do kształtu twarzy, sylwetki oraz gatunku włosów. Jaki kolor najlepiej będzie pasował do typu waszej urody, a zarazem spełniał wymogi najnowszych trendów. Jak w łatwy sposób wystylizować fryzurę na różne okazje od codziennych, biznesowych po wieczorowe. Odpowiemy tak że jak skutecznie pielęgnować włosy w warunkach domowych.

 

7 lutego 2015 r. (sobota), godz. 1600-2000, sala 204

 

O kobietach dla kobiet – NOWOŚĆ

Planujesz stylizacyjne zmiany?
Szukasz inspiracji?

Zapraszamy na pierwsze spotkanie fryzjerskie, dzięki któremu dowiecie się jaki kształt fryzury pasuje do kształtu twarzy, sylwetki oraz gatunku włosów. Jaki kolor najlepiej będzie pasował do typu waszej urody, a zarazem spełniał wymogi najnowszych trendów. Jak w łatwy sposób wystylizować fryzurę na różne okazje od codziennych, biznesowych po wieczorowe. Odpowiemy tak że jak skutecznie pielęgnować włosy w warunkach domowych.

Prowadzenie: Bogusława Chmiest i Alicja Chawrona – fryzjerki stylistki z Chmiest Academy of Hair Design w Krakowie

Alicja Chawrona – konsekwentna, rzetelna i uparta w dążeniu do doskonałości. Fryzjerskie rzemiosło doskonaliła z niebywałą siłą i determinacją. W tym jest podobna do Alicji z Krainy Czarów, bo przecież „wszystko jest możliwe, tylko trzeba wiedzieć o sposobach”. Dziś tajnikami zdobytej wiedzy chętnie dzieli się ze swoimi uczniami. Posiada wyjątkowe wyczucie koloru i kształtu, a precyzja jej cięć potrafi wydobyć indywidualne piękno drzemiące w każdej kobiecie. Klienci, którym z niezwykłą wrażliwością towarzyszy w procesie przemiany, zawsze mogą liczyć na jej ciepłe słowo i moc pozytywnej energii.

Bogusława Chmiest – Pasja w oczach, determinacja w duszy, siła, odrobina szaleństwa i upór w sercu. Tak dziś utkana z najdrobniejszych nitek jest postać twórczyni autorskiego i wyjątkowego miejsca na mapie Krakow – Chmiest Academy of hair design.
Stworzyła to awangardowe miejsce wydobywając piękno, spełniając marzenia i otwierając nawet najbardziej zakamuflowane drzwi do kobiecego serca z własnej pasji i pragnień. Wielokrotnie dostrzegana i nagradzana na konkursach fryzjerskich wciąż podnosi swoje kwalifikacje ucząc się zarówno od polskich jak i zagranicznych mentorów w swoim fachu.

koszt: 40 zł

zgłoszenia do 31 stycznia 2015 r.

informacje: Dział Oświatowy, pok. 201b, bud. A,
tel. 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: oswiatowa@nck.krakow.pl

stylizacja fryzur

Sobota, 07.02.2015

Dział Artystyczny, pok. 113
telefon: 12 644 02 66 wew. 10
e-mail: artystyczny@nck.krakow.pl