29.06.2020

Pracownia

Pracownia

Od 12 marca 2020 r. do ODWOŁANIA zajęcia ZAWIESZONE.
Komunikat informacyjny z 23.03.2020 r. <kliknij>

Pracownia to stała grupa, spotykająca się regularnie dwa razy w tygodniu na technicznych lekcjach tańca współczesnego. Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy średnio zaawansowanych w technice tańca współczesnego.

Wymagana sprawność fizyczna, dobra koordynacja, zaangażowanie, punktualność, otwartość i gotowość!

 

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w zajęciach na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. Regularne lekcje odbywają się od początku października do końca czerwca, natomiast dodatkowo członkowie Pracowni mogą być zapraszani do udziału w projektach. Tancerze biorą udział w spotkaniach, prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie. Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru. Dodatkowo, uczestnicy zajęć mogą korzystać z sali do pracy nad własnymi etiudami i projektami w wyznaczonych godzinach.

 

Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.

Tancerze Pracowni poza regularnymi lekcjami, uczestniczą także w wybranych projektach artystycznych realizowanych przez Krakowskie Centrum Choreograficzne.

Agata Moląg, Marta Wołowiec, Monika Świeca

zajęcia:

od 02.10.2019 do 29.06.2020, Studio KCC / sala C-4
poniedziałek, środa, 20:00 - 21:30 zajęcia dla osób od 18 r. ż.

120 zł - karnet miesięczny

Krakowskie Centrum Choreograficzne
telefon: 12 644 02 66 wew. 20
e-mail: kcc@nck.krakow.pl

podobne zajęcia