22.11.2017

Klub Super Mama – wykład: „Jak rodzice budują poczucie wartości dziecka”

Klub Super Mama – wykład: „Jak rodzice budują poczucie wartości dziecka”

Wykład psycholog Marii Apanasowicz.

Celem wykładu jest pomoc rodzicom w dokonaniu refleksji nad osobistym stylem wychowywania, który ułatwia  lub utrudnia zbudowanie poczucia własnej wartości u dziecka.
Co daje poczucie wartości i czy jest w ogóle potrzebne? Jak wspomagać dziecko w budowaniu własnego ja? Co powinien robić opiekun? Podczas wykładu psycholog przybliży samo pojęcie wartości wewnętrznej oraz pokaże jak istotne znaczenie dla jej rozwoju mają rodzice i opiekunowie. Postawione zostaną ważne i niejednokrotnie trudne pytania, na które psycholog postara się znaleźć odpowiedzi wraz z grupą.

Na wykład zapraszamy wraz dziećmi.

Maria Apanasowicz – psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krakowie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Angażuje się w działalność rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców w ramach spotkań „Szkoły dla Rodziców” oraz prowadząc wykłady w instytucjach pozaszkolnych realizujących pracę dydaktyczno-kulturalną dla dzieci i dorosłych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 22.11.2017, sala 203
godz. 10:30

Bilet - 1 zł

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl